Yaşam

Yayına bağlanıp 75 yaşındaki kocasına itirafta bulundu! Yaşlı kadının sözleri sunucuların ağzını açık bıraktı.

Beyaz TV’de Nur Viral’in sunduğu Hayat Her Şey Var programında farklı anlar yaşandı. İlgi alanları üzerine verdiği tavsiyelerle tanınan Esra Ezmeci programa konuk oldu ve bir kadın telefonla bağlandı.

CİNSEL GÜÇLENDİRME HAPLARI ALIN

75 yaşındaki kocasının kendisini aldattığını belirten kadın, kocasının cinsel güç artırıcı hap siparişi verdiğini söyledi. Koronavirüs salgınının patlak vermesiyle yataklarını ayırdıklarını belirten hanımefendi, eşinin sosyal medyadaki açıklamalarını da yakaladığını söyledi. Bir süre sonra yatakları birleştirdiklerini belirten hanım, “Aramıza yastık koyup arkasını dönüyor” diyerek izleyenleri şaşırttı.

“GÖZLERİME BAKIYOR, KADINLARLA KONUŞUYORUM”

İsmini vermek istemeyen bayan, Glarti Viral’in “Hile mi yapıyor?” sorusuna ise, “Aldatıyor, telefonda yakaladım. Mesaj atmayın. Şuraya buraya bakıyor, uyuşturucu ticareti yapıyor. Eşim kadınlarla konuşuyor, gözlerime bakıyor.”

“TELEFONUNUZU EŞİNİZE VERİN”

Öte yandan kadın kocasının telefonunu açınca bir kadın “Telefonu eşine ver” diyor. bana ne dediğini söyledi. “Başka biri sipariş etmiş olabilir mi?” Misafir hanımın sorusuna, “Kaç defa yaptığını biliyorum.” diye cevap verdi.

haberfeke.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu