Haber

Trump: Biden yasadışı göçmenleri durdurmuyor, Ukrayna’ya milyarlarca dolar gönderiyor

Eski ABD Lideri DonaldTrump,Nevada’daki mitinginde destekçilerine seslendi.

“Biden’ın öne sürdüğü sınır güvenliği anlaşması, Ukrayna’ya ve diğer ülkelere milyarlarca dolar gönderilirken yasa dışı göçü durdurmayı değil, Amerika’nın işgalini sürdürmeyi amaçlıyor.”Trump, sınırın korunması için ayrı bir yasa tasarısına gerek olmadığını, kaçak göçmenlerle ilgili durumun ise daha iyi olduğunu söyledi. ‘ABD’ye en büyük tehdit’‘ diye vurguladı.

Joe Biden, rakibi Donald Trump’a ‘ezik’ dedi

ABD Başkanı J, Güney Carolina’daki Demokrat Parti yemeğinde selefi Donald Trump’ı eleştirdi ah Biden,rakibinle alay etmek ‘uysal’tarif etti.

ABD ve dünyada siyasetin nabzını tutan yayın şirketi Politico’nun haberine göre Joe Biden, destekçilerine yaptığı konuşmasını kendi başarıları ile Donald Trump’ın başarısızlıkları arasındaki zıtlığa dayandırdı.

Biden, Güney Carolina’daki Demokrat seçmenlere teşekkür etti. ‘Donald Trump’ın başarısız eski lider olmasının sebebi sizsiniz’diye seslendi.

Biden, rakibini “kaybeden” olarak nitelendirdi ve Güney Carolina’daki seçmenler sayesinde onu tekrar yeneceğine söz verdi. Rakibinin sağlık durumundan şüphe eden Biden, kendisine daha önce yaptığı bir hatayı hatırlatarak, Trump’ın Nikki Haley‘BEN Nancy Pelosiarasında ayrım yapabilecek durumda olmadığını savundu.

Trump’a yönelik gaflarına bir yenisini daha ekledi. ‘şu anki başkan’Biden, Trump’ın bazı sözlerinin kendisini kızdırdığını belirterek, sınırlarını kontrol edemediği için katılımcılardan özür diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu