Ekonomi

Tataristan Cumhurbaşkanı TÜMOSAN Fabrikasını Ziyaret Etti

Tataristan Devlet Başkanı Rüstem Minnihanov ve beraberindeki heyet, çalışma ziyareti yapmak üzere Konya’daki TÜMOSAN fabrikasını ziyaret etti.

Mustafa Albayrak ile TÜMOSAN Genel Müdürü Halim Tosun’un görüştüğü Albayrak Group’tan Muzaffer Albayrak ve Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Tataristan Devlet Başkanı Minnihanov’un bizzat incelediği fabrikayı, montaj sınırından motor üretimine, üretimden motor üretimine kadar tüm fabrikayı bizzat denetledi. test merkezinden lojistik merkezine. Cumhurbaşkanı’na traktörler ve TÜMOSAN’ın ürettiği “PUSAT” zırhlı aracı hakkında bilgi verildi. Minnihanov, TÜMOSAN 8110 model traktörün direksiyonuna geçti.

TÜMOSANA BAYİLİK İÇİN TAM TAKVİYE

TÜMOSAN’ın yaptığı sunumları inceleyen Tatar Devlet Başkanı Minnihanov, Tataristan bölgesi distribütörlük noktasında TÜMOSAN’a tam takviye vereceklerini açıklayarak, “Rusya ve Türkiye ile iş birliğine her zaman açık olmalıyız. ekonomiÇalışmalarımızda birlikte çalışmaya devam etmeliyiz ve sanayicilerimizle işbirliğine her zaman açığız.”

Tataristan Cumhurbaşkanı’nın traktör montaj ve motor montaj fabrikalarını ziyaretinin ardından gerçekleştirilen toplantıda Tataristan sanayici heyeti, iş sürecini devam ettirmek amacıyla sanayi heyeti ile distribütörlük görüşmeleri gerçekleştirdi. TÜMOSAN traktörünün 24:1 oranlı küçültülmüş modeli Cumhurbaşkanı’na takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu