Haber

Tarih yazdı! Aleksandar Stanojeviç’in Konyaspor’u gol bile atamadı

Konyaspor, Büyük Lig’in 24. haftasında Giresunspor ile golsüz berabere kaldı. Yeşil-beyazlı takımda kötü gidişat devam ediyor.

takım gol bile atamıyor

Konyaspor, İlhan Palut’un yerine teknik direktör Aleksandar Stanojeviç yönetimindeki 5. maçında galip gelemedi. Yeşil beyazlılar bu süreçte 8 gol yerken bir türlü gol atamadı.

tarih yazdı

Opta’nın edindiği bilgiye göre Sırp teknik adam, Muhteşem Lig tarihinde ilk 5 maçta gol sevinci yaşayamayan ilk yabancı teknik direktör oldu.

“Bırakmayı düşünebilirim”

Stanojeviç, bir gazeteci “İstifa etmeyi düşünüyor musun?”Bu soruya şu cevabı verdi:

“Öncelikle pes eden bir ruhum yok, elbette pes etmeyeceğim. Ama her zamanki gibi, takımın yararına olacaksa ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Bu oyuncuların görüşü yönetimin veya başkasının görüşüyse ve takımın çıkarına olacaksa tabi ki bunu düşünebilirim, gözden geçirebilirim. Ama bugün harika bir performans sergiledik. Kaleden 3 şutumuz var. Ama ne yazık ki istediğimizi alamadık. Bireysel açıdan konuşacak olursam, ben kendi adıma gereken her şeyi verdim ama kulüpten böyle bir talep, böyle bir durum söz konusu olursa doğal olarak danışmayı ve konuşmayı düşünebilirim.”

Bilindiği üzere yönetimin kararıyla kadrodan İlhan Palut gönderilmiş ve kısa bir süre sonra göreve Sırp teknik müdür getirmişti.

pinarhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu