Yaşam

Karısını bırakıp patronuna koştu! Müge Anlı, adamın karısına elbise teklif etmesi üzerine çileden çıktı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Zekai Çolak, meme kanseri olan ve yakın zamanda ameliyat olan eşinin evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Yapılan incelemeler sonucunda Çolak’ın patronuyla birlikte kaçtığı öğrenildi. Canlı yayında tarafların karşı karşıya gelmesinde gergin anlar yaşandı.

“PATRONUM AMELİYATTAN FAYDA GÖRDÜ, GERİ DÖNEMEYECEĞİM”

“EŞİM KABUL EDERSE ŞENNUR’LA GELELİM”

Şennur Çolak’ın patronunun oğlu Abdullah Bey, canlı yayında babasına seslenerek, “Şennur hanım kocasını bırakmasın, ailesinin ve birçok çocuğunun yanına dönsün. Gelip seni alayım” dedi. .Bu iş burada bitsin rezil oldum rezil oldum.” Şennur Hanım’ın patronu ise “Müge hanım ben kimseyi zorla alıkoymuyorum. Ben zorla kaçırmadım. Şimdi bırakmak istemiyorum. Beraber oldum” diyerek ağzını açık bıraktı. 12 gün boyunca.

KUMALIK ÖNERİSİ MÜGE ANLI MAD’E YAPILDI

Abdullah Bey’in gömlek teklif etmesiyle çılgına dönen Müge Anlı, “Bu ne demek? Hangi ülkede yaşıyorsunuz sanıyorsunuz? Burası Türkiye Cumhuriyeti. Bunun bir hata olduğunu bilmiyor musunuz? Pardon” dedi. Efendim siz yılların eşinize böyle bir şey teklif etmekten utanmıyor musunuz sustum sustum susamam siz böyle birşey söylemeye utanmıyor musunuz terbiyesizlik budur!” o çıktı.

haberdilovasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu