Yaşam

Kararsız kitap severler için dört kitaplık bir öneri listesi

ensonhaber.com

Yeni okumalar yapmak isteyen kitap severleri buraya alalım. Henüz ne okuyacağına karar vermemiş okuyucularımızı editörün önerdiği kitaplara göz atmaya davet ediyoruz.

İyi okumalar dileriz…

Pandora’nın Küpü

Tarihin kazananlar tarafından yazıldığı söylenir ve mitoloji için de durum pek farklı değil gibi görünüyor. Kabul edilen anlatıya göre, mitolojik kahramanlar her zaman erkektir ve sonsuza dek haklıdır. Dünyamızdaki tüm kötülüklerin temelinde itaatsiz bir kadın vardır: Pandora.

Beyaz Gözyaşları

Müziğin, hafızanın, tarihin ve ırkın birbirine bağlılığını sorgulayan bir şaheser olan White Tears, Amerikan müziğinin gölgeli dehalarına bir aşk mektubu.

Fil

İsviçreli yazar Martin Suter’den Fil, dolambaçlı bir macera, genetik mühendisliği, bağımlılık, barınma sorunları, hayvan hakları ve hayatta kalma umudu hakkında kurnazca bir roman.

Denize Söylediğim Şarkılar

Deniz Ceren Türkkan, ilk kitabı Düş Mesafesi’nin ardından bu kez de bir romanla okurla buluşuyor. Türkkan, Denize Söylediğim Şarkılar’da yüzyıllardır anlatılan aşk hikayelerini kucaklıyor; aşk, tutku, kıskançlık ve ihanet üzerine derin cümleler kuruyor. Kendini denize teslim eden bir kadının ve denizden yardım isteyen bir adamın müziğini seslendiriyor.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu