Haber

İsmet Yıldırım Ümraniye Belediye Başkan Adayı olarak seçim kampanyasına başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul’da düzenlenen AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı’nda yeniden Ümraniye Belediye Başkanı Adayı açıklanan Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, seçim kampanyasını başlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Ümraniye Belediye Başkanı Adayı açıklanan Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, seçim çalışmalarına başladı. AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı önünde düzenlenen etkinlikte Önder Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya ve ilçe teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi. Adaylığının resmileştirilmesinin ardından Lider İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Merkezi’nde çok sayıda partili tarafından karşılandı.

“Teslim ettiğimiz metroları, yürüyen merdivenleri, asansörleri çalıştıramadılar”

Basına konuşan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “İnşallah bundan sonraki seçimlere de hep birlikte hazırlanacağız. Gücümüzü her zaman birlikte göstereceğiz. Ümraniye teşkilatlarımız aslında farklı. Burada en önemli şey, sayılarımızı artırmamız gerekiyor. Oy oranımız. 54.6 oyla seçildik. Sokak sokak, kapı kapı dolaşarak üzüntümüzü dile getirdik.” Size söyleyeceğiz. İstanbul 4 yıldır atıl durumda. İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışmadı. Yolları süpürmek belediyecilik değildir. Asfalt dökmek belediyecilik değildir. Onun için İstanbul’u sahibine, yani Recep Tayyip Erdoğan’a ve yardımcısı Murat Kurum’a teslim etmemiz gerekiyor. Her zaman bir arada Ümraniye “Bizim teslim ettiğimiz metroları, yürüyen merdivenleri, asansörleri çalıştıramadılar. Asansörleri çalıştıramayan bir anlayış, İstanbul’da dev projeler, mega projeler yapabilir mi?” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu