Yaşam

Babala TV Muharrem İnce Programı Ne Zaman Yayınlanacak? Babala TV Muharrem İnce nereden izlenir?

Babala TV’de yayınlanan Konular Açık Mikrofon programı kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi kazandı. Her bölümde farklı konukları ağırlayan programın moderatörlüğünü Oğuzhan Uğur yapıyor. Yeni bölümde Vatan Partisi lideri ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce konuk olacak. Peki Babala TV ve Muharrem İnce programı ne zaman yayınlanacak? Babala TV Muharrem İnce nereden izlenir? Detaylar içeriğimizde.

Babala TV’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programı birçok kişi tarafından büyük ilgi gördü ve kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi kazandı.

Sunuculuğunu Oğuzhan Uğur’un yaptığı programın her bölümüne çok sayıda siyasi isim konuk olarak katılıyor.

En son 26 Ocak 2023’te yayınlanan programa CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener katıldı.

Programın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Ülke Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce konuk olarak katılacak.

Muharrem İnce’nin rol aldığı programın fragmanı yayınlandı. Muharrem İnce’nin fragmandaki tepkileri sosyal medyayı salladı.

Babala TV Muharrem İnce Programı Ne Zaman Nerede İzlenir?

Muharrem İnce, Babala TV’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programının yeni bölümüne konuk oluyor. Çekimleri 11 Nisan’da yapılan program, 17 Nisan Pazartesi günü saat 21:30’da Youtube’da Babala TV kanalında izleyici ile buluşacak.

İşte Konular Açık Mikrofon Giriş I Bölüm 10: Muharrem İnce;

yayladerehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu