Haber

Yüreğir Belediyesi 4 Yılda 510 Bin Ton Sıcak Asfalt Döşümü Yaptı

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Yüreğir ilçemizde ulaşım konforunu artırmak için gece gündüz çalışan ekiplerimiz, 4 yılda toplam 510 bin ton sıcak asfalt döşedi.”

Belediye hizmetlerinde takdir toplayan Yüreğir Belediyesi, ilçeye 4 yılda toplam 510 bin ton sıcak asfalt döktü. İlçenin tüm mahallelerinde ıssız sokak bırakmayan Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, öncelik gerektiren alanlardan başlayarak sıcak asfalt serimi, stabilize yol çalışması, parke taşı döşeme, bordür üretimi çalışmalarını sürdürüyor. ve yeni yol inşaatı.

Vatandaşlardan ve mahalle muhtarlarından gelen talepler doğrultusunda tüm mahallelerde sokak sokak çalışan ekipler, gece gündüz yol ve üstyapı çalışmalarına yavaş yavaş devam ediyor. Son olarak Yavuzlar, Yenidoğan, Atakent, Dervişler ve Çotlu mahallelerinde çalışmalarını sürdüren gruplar, ilçe sakinlerini kaliteli, konforlu ve çağdaş yöntemlerle buluşturuyor.

“Yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz”

İhtiyaç olan her yerde belediye olarak hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Kocaispir, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizin hemen her noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Hemşehrilerimize hizmet etmenin gayreti içinde olacağız” dedi. . – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu