Haber

Ünlü Şarkıcı Konserlerini Birden İptal Etti: Sıla’nın Annesi Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Ünlü müzisyen Sıla, gündemin öne çıkan ismi oldu. Geçen yıl babası Şükrü Gençoğlu’nu kaybeden Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun hastaneye kaldırıldığı haberi herkesi üzdü. Yoğun bakıma alınan ünlü şarkıcının annesinin bir kaç gün daha yoğun bakımda tedavi altına alınacağı belirtildi. Annesinin yanından bir an bile ayrılmayan Sıla’nın konserleri de iptal edildi.

Şarkıları ve güçlü sesiyle Türk müziğinin önde gelen isimleri arasında yer alan Sıla’yı bilmeyen yoktur.

Sayısız kesitiyle hafızalarımıza kazınan ünlü müzisyen, sadece müzik değil, magazin dünyasının da öne çıkan isimlerinden biri.

Ünlü müzisyen geçen yıl çok acı bir olayla sarsılmıştı. Babası Şükrü Gençoğlu beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Beyin kanaması geçirdikten sonra bir süre hastanede tedavi altına alınan Şükrü Gençoğlu, 28 Kasım 2022 tarihinde 73 yaşında vefat etti.

Babasının ölümüyle adeta yıkılan Sıla, şimdi annesiyle ilgili büyük bir üzüntü yaşıyor. Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun hastaneye kaldırıldığı haberi kısa sürede gündem oldu.

Muğla Devlet Hastanesine kaldırılan Ömür Gençoğlu’nun beyninde pıhtı olduğu ortaya çıktı.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte yoğun bir konser dönemi geçiren Sıla, Ege’de vereceği konserleri iptal ederek soluğu annesiyle aldı.

16, 18 ve 19 Ağustos’taki konserlerini Instagram hesabından iptal ettiğini açıklayan Sıla, şunları söyledi: Konserlerimiz sağlık sorunları nedeniyle iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz’ifadelerini kullandı.

Şimdi ise Sıla’nın hiç yalnız bırakmadığı biricik annesinin sağlık durumu hakkında net bir bilgi açıklanmadı.

Ünlü ismin annesine de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu