Haber

Para Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda Türk sporcular 22 madalya kazandı

Milli sporcular Moldova’da düzenlenen Para Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nı 13 altın, 7 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 22 madalya ile tamamladı.

Türkiye Bedensel Engelliler SporFederasyondan yapılan açıklamaya göre, bu yıl başkent Kişinev’de düzenlenen 34. Para Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası bugün sona erdi.

Organizasyona 31 Avrupa ülkesinden sporcu katılırken, ay yıldızlı sporcular şampiyonayı 13 altın, 7 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 22 madalya ile tamamladı. Ayrıca bu sonuçlarla Milliners, bayanlar ve erkeklerde 2 kupayı da 3. olarak kazandı.

Sağ kolda Elif Naz Bakır, Mustafa Dinleyici, Gökhan Seven, Meryem Yıldırım, İsmail Bekar ve Murat Çırık altın, gümüş madalyayı Fatih Kamuz, Halit Can Ünal, Kenan Eroğlu ve Oya Aydın, gümüş madalyayı Ömer Aydın aldı. bronz madalya.

Sol kol kategorisinde İsmail Hacı Bekar, Gökhan Seven, Meryem Yıldırım, Elif Naz Bakır, Ümit Burunlular, Abdülsamed Ocakoğlu ve Murat Çırık altın, Fatih Kamuz, Halit Can Ünal ve Oya Aydın gümüş, Ömer Aydın kazandı. bronz madalya kazandı.

persembe-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu