Teknoloji

One Piece Odyssey için Yeni Hikaye Genişletme Paketi 25 Mayıs’ta Geliyor

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, One Piece Odyssey benzetmesinin indirilebilir içeriği “Reunion of Memories”in 25 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu.
 
Yeni genişleme, hikaye bölümünü daha da genişletecek ve oyunculara daha fazla hikaye içeriği sunacak. Bu kapsamda yayınlanacak Reunion of Memories adlı DLC’nin açıklaması şu şekilde:
“Kötü şöhretli korsanlar, Waford adasında ve bir anılar dünyası olan Memoria’da geçirdikleri inanılmaz maceraların ardından dinlenmeye karar verdiler. Dinlenme yolculuğuna çıkmadan önceki son geceki bir kutlama sırasında, elinde siyahlar giymiş (kapşonlu) tanıdık bir kız belirdi. Elinde siyah bir küp vardı… Kimdi o?
Kızın elindeki bu küp çıkış anahtarıydı ve bu küp birçok kapıyı açabilirdi. Anılar dünyası artık eskisi gibi değildi ve Luffy ve arkadaşlarının geri dönmenin bir yolunu bulması gerekecekti. Tabii önce bu iç gizemi çözmeleri gerekiyor.”
 
Ek olarak, genişleme için yeni bir tanıtım görseli yayınlandı. Görselde küpün gizemi çözülmeye çalışılıyor. Bu arada farklı karakterlerle orijinal mekanlardan geçeceği görülüyor.
 
Tanıtım videosu
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu