Haber

CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 28’inci milletvekili listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.

Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet, DEVA Partisi, Demokrat ve Gelecek Partisi’nden 40 adayın yer aldığı milletvekili aday listesi gün içinde Yüksek Seçim Kurulu’na sunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) aday listesi şöyle:

ADANA1. Orhan Sümer2. Müzeyyen Şevkin3. Burhannetin Bulut4. Sadullah Kısacık (DEVA Partisi)5. Ayhan Barut6. Berke Duvan7. Hüseyin Keser8. Erkan Karakaya9. Orhan Cemiyeti10. Kübra Özbiçer11. Ahmet Korkmaz12. Sercan Polat13. Murat Öztanriöver14. Ebru Yılmaz15. Elife Müftüoğlu

ADIYAMAN1. Abdurrahman Tutdere2. Kenan Doğan3. Adnan Ağır 4.Ömer Turan5. Songül Varki Yıldırım

AFYONKARAHİSAR1. Burcu Köksal2. Fatih Aydın3. Abidin Yağcı4. Ali Arıkan5. İbrahim Kadıoğlu 6. Anıl Halis Akar

AĞRI 1. İbrahim Varol2. Abdurrahman Polat3. Ertuğrul Eryılmaz4. Zekiye Altay

AMASYA1. Reşat Karagöz2. Arif Yılmaz3. Zeynep Ateş

ANKARA 1. BÖLGE 1. Gamze Taşçı2. Deniz Demir3. Okan Konuralp4. Sadullah Ergin (DEVA Partisi)5. Aliye Timisi Ersever6. Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)7. Deniz Çakır8. Kemal Akkurt9. Aysun Palalı Köktaş10. Elif Topkaya Sevinç11. Hüseyin Can Güner12. Aycan Günday Koçtürk13. Armağan Erdoğan

ANKARA 2. BÖLGE1. Murat Emir2. İdris Şahin (DEVA Partisi)3. Semra Dinçer4. İrem Yaman (İyi Parti)5. Orkun Kamber6. Ali Wish Erbay7.Erdal Kiziroglu8. Özkan Aktan9. Funda Cengiz10.Erol Tosun11. Nursel Öcal

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE1. Tekin Bingöl2. Umut Akdoğan3. Mesut Doğan (Saadet Partisi)4. Aylin Yaman5. Ahmet Ersen Özsoy6. Mehmet Akyürek7. Mehtap Yücel8. Mehmet Yula9. Zeynep Esra Özdemir10. Ömer Yılmaz11. Elmas Kübra Karaca12. Hasan Cem Yılmaz

ANTALYA1. Sururi Corabatur2. Cavit Arı3. Aliye Coşar4. Mustafa Erdem5. Şereffettin Kılıç (Saadet Partisi) 6. Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)7. Murat Özçelik8. Ercüment Taşdemir9. Nilüfer Defeci10. Vahap Tuncer11. Sibel Gezen12. Ramiz Atakan13. Emrah Yurtlak14. Zehra Milli15. Hatice Kübra Turan16. Müge Seyahatci Uysal17. Mehmet Gök

ARDAHAN1. Özgür Fazilet İncesu2. Özel bakım

ARTVIN1. Uğur Bayraktutan2. Oğuz Kurdoğlu

AYDIN1. Bülent Tezcan2. Hüseyin Yıldız3. Süleyman Bülbül4. Evrim Karakoz5. Nilüfer Ünüvar6. Gamze Yolcu Metin7. Ziya Yılmaz8. Nebahat Oskay Ürün

BALIKESİR1. Ensar Aytekin2. Serkan Sarı3. Burak Dalgın4. Seval Bozkurt5. Selim Panç6. Fatma Salı Karabacakoğlu7. Dilek Yalçın8. Gülizar Yıldız9. Muharrem Koç

BARTIN1. Aysu Bankoğlu2. Ceyda Sargın

BATMAN 1. Hüseyin Yaşar 2. Dicle Arslan3.Orhan Ekmen4. Abdullah Polat5. Menduh Atak

BİLECİKYaşar Tüzün, Vedat Kazıcı

BINGÖLSerdar AtalayMehmet LiveInspired

BOLUTürker AteşMehmet BurakZuhal Isın

BURDURİzzet AkbulutHülya GümüşSüleyman Erman

BURSA BİRİNCİ BÖLGEKayhan PalaNurhayat Altaca KayışoğluMehmet Atmacaİsmet KaracaJülide AkköprüAlpaslan YıldızEngin TamerSerkan ÖztürkÖzgür YıldızCanan Akın Erdem

BURSA 2. BÖLGEHasan ÖztürkCemalettin KaniOrhan SarıbalErkan DönmezŞahin SevinçFunda Türkcoş PekinerEnder TekeHuriye Canan Çelik TunarMehmet ÖnderSeda Bozdağ Güzelkaya

ÇANAKKALEİsmet GüneşhanÖzgür CeylanYeşim KaradağTuğberk Güzel

CANKIRLI listeden çıkarılmadı.

ÇORUM Mehmet TahtasızBekir ÖzsaçmacıBurçin Solmaz PolatSeyit Ahmet Güher

DENİZLİGülizar Biçer KaracaŞeref ArpacıSema Silkin ÜnAdil DemirSedat Demirciİlhan ÖzcanAyşe Hazer

DİYARBAKIRMustafa Sezgin TanrıkuluAli İhsan MerdanoğluAbdurrahman ErginCevdet Nasıranlıİsmail AkyılGönül ÖzelLaleş Ertuğrul UysalEsra ArslanMahir YılmazMehmet Ali ÖzmenZeynep Deniz ErkÖzlem Kaya

DUZCETalih ÖzcanHatice Aslıhan Akbal TüysüzJale Uzunhasan

EDİRNEEDiz ÜnAhmet Baran YazganUfuk KanışkanAhmet Erken

ELAZIĞGürsel ErolAbdullah AkınAhmet YıldızAlim ÖzdemirAzat Alinak

ERZİNCANMustafa SarıgülUfuk Aktaş

ERZURUMAyhan KoçMurat OzanCelal ZunguldakSerhat Can EşErdinç Okanlı

ESKİŞEHİRİİslam TekmanlıUtku ÇakırözerJale Parıltı Süllüİbrahim ArslanAbdülkadir Adarİpek ÇelikAysu Bahar Gürlek

GİRESUNElvan Işık GezmişReşat Nuri ÖzdemirFikri BilgeHakan Adanır

GÜMÜŞHANEL listeden çıkarılmadı.

GAZİANTEP1. Hasan Öztürkmen2. Melih Meriç3. Ertuğrul Kaya (DEVA Partisi)4. Reis Reisoğlu5. Adile Merve Altınbaş Yılmaz6. Erdal Geçidi 7. Selim Karahan 8. Müslüm Şahinsoy 9. Hasan Gül10. Mehmet İslam (Saadet Partisi)11. Ahmet İdris İnal12. Fatma Müge Düşün13. Gökhan Çeliktürk14. Vicdan Aktaş

HAKKARI

Nazım DemirAdnan HatipoğluSabır Yaşıyor

HATA1. Mehmet Güzelmansur2. Nermin Yıldırım Kara3. Servet Mullaoğlu4. Necmettin Çalışkan (Saadet Partisi)5. Hikmet Hatunoğlu6. Rahmi Vardı 7. Gökhan Özer8. Bekir Atahan9. Derneği Kışlaoğlu10. Tamer Apiş11. Filiz Haksöz

IGDIRYusuf AslanIsmail Sarıboğa

ISPARTAHikmet Yalım HalıMehmet Tamer CantekinHüseyin YıldızhanHatice Yıldız

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE1. Oğuz Kaan Yayın 2. Gamze Akkuş İlgezdi3. Fethi Açıkel4. Gökhan Günaydın 5. Birol Aydın (Saadet Partisi) 6. Ahmet Ersağun Yücel7. Elif Esen (DEVA Parti)8. Hasan Karal (DEVA Partisi)9. Cemal Enginyurt (Demokrat Parti)10. Selim Temurcu (Geleceğin Partisi)11. Ali Gökçek12. Suat Özçağdaş13. Doğan Çakmak14. Özcan Baripoğlu15. Aşk Kılıcı16. Olgun Çelik

İSTANBUL 2. BÖLGE1. Namık Tan2. Yunus Emre3. Gökhan Zeybek4. Enis Berberoğlu5. Mustafa Kaya (Saadet Partisi) 6.Yüksel Mansur Kılınç7. İhsan Messiah Şahin (Gelecek Partisi)8. Evrim Rızvanoğlu (DEVA Partisi)9. Berna Sukas10. Fuat Yıldırım11. Onur Aydın12. Işık Öğütçü13. Soner Özimer14. Mehmet Ali Yüksel 15. Şaban Karaaslan16. Elmas Aruz

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE1. Engin Altay2. Erdoğan Toprak3. Türkan Elçi4. İlhan Kesici5. Zeynel Emre6. Uygar Yılmaz (DEVA Partisi)7. Bülent Kaya (Saadet Partisi)8. Doğan Demir (Gelecek Partisi)9. Özgür Karabat 10. Mustafa Yeneroğlu (DEVA Parti)11. Turan Taşkın Özer12. Doruk Bulut13. Oğuz Kemal Yakar14. Turgay Özcan15. Utku Caner Çaykara16. Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE1. Yüksel Taşkın2. Ahmet Tuncay Özkan3. Sevda Erdan Kılıç4. Murat Bakan 5. Ednan Arslan6. Seda Kaya (DEVA Parti)7. Haydar Altıntaş (Demokrat Parti)8. Devrim Barış Çelik9. Sefer İpekli 10. Güldem Atabay11. Shahbal Aras12. Fulya Akçay13. Mehmet Şahin Fırat 14. Birgül Değirmenci

İZMİR 2. BÖLGE1. Gökçen2. Rıfat Nalbantoğlu3. Rahmi Aşkın Türeli4. Uzman Polat5. Salih Uzun (Demokrat Parti) 6. Deniz Yücel7. Deniz Bilici (Geleceğin Partisi)8. Hüseyin Sezer9. Esin Doğan Metin11. Altan İnanç12. Emine Helin İnan Kınay13. Ayten Gülsever14. Nurşen Balcı15.Burak Kotan

KAHRAMANMARAŞ1. Ali Öztunç2. İrfan Karadutlu (DEVA Partisi)3. Mehmet Bağlar4. Ejder Kaygusuz5. Naile İşlek6. Tufan Yanar7. Aziz Cem Güner8. Çağatay Atasay

KARABÜK1. Cevdet Akçay2. Abdullah Çakır3. Bayram Karadağ

SARS1. İnan Akgün Alp2. Onur Uludaşdemir3. Cihan Yerdelen

KASTAMONU1. Hasan Baltacı2. Kadir Yalçın3. Ziver Kaplan

KIRIKKALE1. Ahmet Önal2. Ömer Eldemir3. umut dumanı

KARAMAN1. İsmail Atakan Ünver2. Yusuf Baştuğ3. Hasan Eliz

KAYSERİ1. Aşk Genç 2. Mahmut Arıkan (Saadet Partisi)3. Burhan Bahadır Özsoy (DEVA Partisi)4. Zülküf Arslan (Gelecek Partisi)5. Ümit Özer6. Özgen Aydıncak7. Ali Çetinkaya8. Onur Sergen Doğan9. İbrahim Kağan10. Niyazi Ünalmış

KIRKLARELİ1. Vecdi Gündoğdu2. Fahri Özkan3. Hatice Gül Bingöl

KIRŞEHİRMetin İlhanŞeref Baran Genç

KİLİSM Mehmet Akif Perker Hurşit Çetin

KÜTAHYAA’dan Fazıl KasapAhmet SunarGüler Ezgi Doğan TuranHaşim ErtekinKerem Erkul

KONYA1. Barış Bektaş 2. Hasan Ekici3. Gencosman Killik4. Halil Ercan 5. Kamil Bülbül Okuyucu6. Galip Polat7. Ayşe Alkim Gökçe8. Mürsel Ayrancı9. Ezgi Bilge Aslan10. Şerife Tunç11. Mehmet Pirzade 12. Dursun Kaplan13. Rıdvan Şenyurt14. Tevfik Fikret İlgen15. Veysel Gönülal

MALATYA1. Veli Ağbaba 2. Enver Kiraz3. Battal Kanbay

MANİSA1- Özgür Özel2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu3- Bekir Başevirgen4- Selma Aliye Kavaf (DEVA Partisi)5- Semih Balaban

MERSİN1. Ali Yetenekli Başarı 2. Gülcan Kış3. Mehmet Emin Ekmen (DEVA Partisi)4. Talat Dinçer5. Hasan Ufuk Çakır 6. Emre Yılmaz7. Nursen Yücesoy Temizkan8. Leyla Serin Kırık9. Ahmet Yorgun10. Mehmet Gültekin Uğur 11. Şerife Arıcı12. İnanç Kocabıyık13. Neslihan Çelebi

MUĞLA1. Cumhur Uzun2. Gizem Özcan3. Süreyya Önes Derici4. Selçuk Özdağ (Gelecek Partisi)5. Mehmet Demir6. Fatma Gebeş Çimen7. Salih Büyükdoverlioğlu

MARDİNMehmet Sait ÇelebiŞükrü KaraboğaNurettin Kılıçİbrahim TaşdelenNilgün BayraktarÖmer Durak

NEVŞEHİRFaruk SarıaslanMehmet DeğirmenciEda Doğan

NİGDEÖmer Fethi GürerSevgi ÖzbekOzan Sakarya

ARMY1. Seyit Torun2. Mustafa Adıgüzel3. Ahmet Tokluoğlu4. Cengiz Okur5. Nilgün Yılmaz

OSMANİYE1. Asu Kaya2. Ünal Köksal3. Mehmet Savaşçı

RİZE1. Tahsin Ocaklı 2. Köksal Toptan (İyi Parti)3. Mehmet Yıldız (Saadet Partisi)

SAKARYA1. Ayça Taşkent2. Ecevit Keleş3. Kamil Özkan4. Azize Çeroğlu5. Emel Akçıl 6. Gündüz Gençcan7. Ali Fethi Gürleri (Saadet Partisi)

SAMSUN1. Murat Can2. Mehmet Karaman3. Mustafa Yeşilyurt4. Nazan Güneysu5. Mehmet Özdağ6. Suat Yıldız7. Sevinç Kangüleç8. Nilsu İrem Koçyiğit Bahadır9. Özler Yılmaz

SİNOPBarış KaradenizŞevket Terkan

SİVASUlaş KarasuSerdar İnceServecan KayaLütfi GörkemBahattin Yavuz

SİİRTUmut, Deniz AcarMehmet Zakir’den uyarlanmıştır.

ŞİRNAKNizar ÖktenBotan CizreliAbdullah KayaAyşe Bilin

ŞANLIURFA1. Mahmut Tanal2. Müslüm Cengizhan Akalın3. Ahmet Tüysüz (DEVA Parti)4. Abdullah Yeşil (Gelecek Partisi)5. İbrahim Direkt 6. Süleyman Gök7. Ali Fethi Gürler8. Abdullah Direk 9. Müslim Şikak10. Adnan Tüysüz11. Abdülkadir Çetin

TEKİRDAĞFaik Öztrakİlhami Özcan AygunCem AvşarNurten YontarMustafa Ülkemİsmail DoğanoğluSema Kırkoyun Kinetİsmail Çelebi

TOKATKadim DurmazDuran KumAyhan KarabekiroğluMehmet Ali KocaoğluCem Çıtak

TRABZONSibel SuiçmezAhmet KayaMurat ÖzçilingirMusa Hacıoğluİlker AkıncıMustafa Erdi Çakır

TUNCELİ Hüsniye Karakoyun

Uşakali Karaobaİsmet AkınSevinç Yazgan

VAN1. Seracettin Bedirhanoğlu2. Ercan Çiçek3. Yılmaz Kılıç4. Burak Çıtak5. Aslı Arvas6. Cafer Gürsel7. Meral Ayhan8. Aziz Örek

YALOVATahsin BecanMehmet GürelYasemin Aşırı

ZONGULDAK1. Deniz Yavuzyilmaz 2.Aksiyon Ertuğ Ertuğrul3. Tabiat Şanlıoğlu (DEVA Partisi)4. Merve Kır5. Cemalettin Sağtekin

salpazari-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu