Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Turşu Kursu Düzenleyecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de yeni yeni duyulmaya başlayan turşu sporunu Antalyalılarla tanıştırmak için ücretsiz kurs açacak. Turşu eğitimi almak isteyen 7 yaş ve üzeri vatandaşlar 25 Kasım’a kadar. www.abbsporhizmetleri.com adresinden ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Türkiye’de yeni yeni duyulmaya başlayan ve giderek yaygınlaşan turşu sporunu vatandaşlarla buluşturmak için ücretsiz kurslar düzenleyecek. Antalya’da bir ilk olacak olan parkur, Antalya Konyaaltı Sahili’nde 13 nolu plajın yanında bulunan 3 adet turşu sahasında verilecektir.

3 OCAK’TA BAŞLIYOR

Kursa katılmak isteyen 7 yaş ve üzeri vatandaşlar 25 Aralık’a kadar. www.abbsporhizmetleri.com kayıtlarını yapabilirler. Kesin kayıt listesi 30 Aralık Cuma günü açıklanacaktır. Kurslar 3 Ocak 2023 tarihinde başlayacaktır. Kurslar Salı-Perşembe, Çarşamba-Cuma, Cumartesi-Pazar günleri yapılacaktır.

ÖĞRENMESİ KOLAY

Öğrenmesi kolay, hızlı tempolu ve son derece sosyal bir spor olan Pickleball, tekler, çiftler ve karışık çiftler maçlarının oynandığı, raket, delikli plastik wiffle top ile, badminton büyüklüğünde bir kort üzerinde oynanan, karma bir spordur. tenise benzer el becerisi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu