Haber

AK Parti ‘Türkiye’nin Yüzyılı’ standını açtı

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından açılan ‘Türkiye Yüzyılı’ standında üyelik çalışmaları yürütülüyor.

Demokrasi Parkı, Sümer Meydanı ve Mimar Sinan Parkı önünde üye standı AK Parti tarafından açıldı. TBMM Milli Savunma Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekili Yakup Taş, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış standı ziyaret etti.

Demokrasi Parkı’nda kurulan stantta konuşan Milli Savunma Komitesi Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “AK Parti dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir. Türkiye genelinde 11 milyon üyesi İlgi duyduğu bir siyasi partidir Adıyaman teşkilatımız teşkilatını hep bu yönde organize etmiştir.Şu ana kadar 71.500 civarında üye kaydı yapılmıştır.Yalnızca geçen hafta bine yakın üye yapılmıştır. Bu kampanya çerçevesinde stant çalışmaları bu ay sonuna kadar devam edecek.Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum”Tek aşkımız var oda Türkiye. Kalbi bu millet adına çarpan tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. Hamd olsun, çok güzel bir noktada, ciddi bir iyilik var. Türkiye’nin kurtuluşunun Recep Tayyip Erdoğan’la Millet ittifakında olacağını herkes biliyor.” yerli ve milli duruşu olan, vatanı ilgilendiren, ihtiyaç duyulan beklentileri Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yerine getireceğiz.Türkiye güçlendi, güvenle ilerliyor. bugüne kadar dualarını ve desteklerini esirgemeyen insanlar” dedi.

İl Başkanı Mehmet Dağtekin yaptığı konuşmada, “AK Parti Adıyaman Teşkilatı olarak üye seferberliğini hep birlikte başlattık. İşte tüm teşkilatlarımızla sahadayız. Hemşerilerimize ulaşıp üye sayımızı artıracağız.” üyelerimiz.”

Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, kent merkezinde 3 noktada stant kurduklarını belirterek, “Merkez ilçede 3 noktada stant kurduk. İlçelerimizde stantlar kuruldu. Vatandaşlarımız bizi bırakmıyor. Tüm Adıyamanlı hemşehrilerimizi AK Parti ailemize katılmaya davet ediyoruz.Güvenleri için halkımıza teşekkür ediyorum.” Kullanılmış. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu